Hakkımızda

ARS GRUP, 1978 yılında Mehmet Ali ARSLAN tarafından kurulmuştur. Faaliyet konularımız tıbbi malzeme imalatı (Plastik Omurga Tahtası, Baş Sabitleyici, Acil Müdahale Boyunluğu ve Sedye Minderi) üzerine olup, bunun yanı sıra poliüretan malzeme üretimini ve kalıpçılık konularını kapsamaktadır.

Firmamız, bütün  AR-GE işlemlerini kendi bünyesinde yapmakta olup, kalıp ve ürünlerinin imalatını son teknoloji makinelerle gerçekleştirmektedir. ARS GRUP olarak politikamız, kaliteli ürünleri müşterilerimize uygun koşullarda ve zamanında ulaştırmaktır.

 

ARS GRUP, acil müdahale çözümlerinde güvenilirliğini kanıtlamış olup, hastanelere, acil servislere, arama kurtarma ekiplerine, kamu kuruluşlarına, yurtiçi ve yurtdışındaki daha birçok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir.  Firmamız, hastaların ve kazazedelerin her türlü ihtiyacına ve güvenliğine önem veren ürünler sunarken, bu ürünlerin dizaynında kullanım kolaylığına dikkat çekmektedir. Sektörde her zaman farklı bir konsept uygulayan firmamız , ürettiği inovatif ve kullanışlı ürünlere her geçen gün bir yenisini eklemektedir.

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz her ürün ve hizmette mükemmellik esasına büyük önem gösteriyoruz.

MİSYONUMUZ

Daima yenilikçi üretim politikamızla yaşam kalitesi ve insan sağlığı açısından kritik durumlardaki riskleri en aza indiriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

İşte hizmetlerimiz hakkında en çok aldığımız soruların bazı cevapları.
Herhangi bir şeyi atladıysak, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

Ürünlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda örümcek kemer veya normal bağlantı kemerleri ile birlikte gönderilmektedir. Bu kemerler arasındaki fark, örümcek kemerde uygulamanın daha kolay ve hızlı olmasıyla birlikte, normal bağlantı kemerleri ayrı ayrı parçalardan oluşurken, örümcek kemerin tek parça olmasıdır.

Sedye Minderlerimiz, boyutlarına bağlı olarak tüm sedyelerle kullanılabilmektedir.

Ürünlerimiz, yapıları itibariyle su ve diğer vücut sıvılarını geçirmez özellikte oldukları için, kolayca temizlenip tekrar kullanılabilmektedir.

Boyunluklarımızı Large, Medium, Small ve Pedi olmak üzere dört farklı boyutta üretmekteyiz.